Family home in Prague 4 CZ344BS

Cena: 17 000 000 CZK

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům, dispozice 7+1 v klidné části Prahy 4.

V přízemí je chodba s předsíní, 2 místnosti, koupelna s WC a vanou, kotelna a velká dvougaráž. Mimo hlavní vstup do domu jsou z bočního parkovacího venkovního prostoru na zahradě další dveře jako samostatný vstup do domu. Do domu lze také vstupovat z dvojgaráže. Chodby jsou prosvětleny okny po celé výšce domu a z boku domu. V 1.patře se nachází chodba s oknem, obytný pokoj s kuchyní s výstupem francouzským oknem na velkou terasu na zahradu, pracovna, WC s bidetem zvlášť a koupelna se sprchou. ( obývací pokoj s kuchyní je možno rozdělit na kuchyň a velký pokoj). Ve 2.patře se nachází chodba s oknem, 2 velké ložnice, jedna se vstupem na průběžný balkon do zahrady, pracovna, koupelna s vanou, WC a bidetem. Po schodech se vychází na horní střechu, na kterou je připravena studie architekta na výstavbu další bytové jednotky s terasou. (jsou připraveny přípojky kanalizace, vody a topení pro možnou nástavbu). Dům byl navržen na zřízení dvou samostatných bytových jednotek se samostatným vstupem ze schodiště.

Celý dům je situován v klidné slepé ulici, v zeleni rodinných domů. Má malou předzahrádku, boční zahradní parkoviště pro 3 auta, (brána dálkově ovládaná) a prostorem před garáží. Z opačné strany ulice je menší uzavřená zahrada s maximálním soukromím a vzrostlou zahradou. Zahradní část domu je situována na jih, slunce na terasu a zahradu svítí od ranních hodin až do večera.

Technický stav: dům je cca 25 let starý, postavený z keramických materiálů (cihel). Vytápění domu – plynový kotel, radiátory v kombinaci s podlahovým topením ve všech koupelnách, na WC, v obývacím pokoji a jedné ložnici. V kotelně je nový plynový kotel Dakon. K ohřevu teplé vody slouží samostatný plynový bojler. Celý dům je zabezpečen bezpečnostním systémem napojeným na pult centrální ochrany. Před rokem byla provedena celková rekonstrukce fasády domu včetně zateplení, výměny některých oken, opravy ploché střechy a výměny veškerých klempířských prvků. Nově byla opravena i velká terasa a horní průběžný balkon.Vjezd ke garážovému stání je na elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Dům je průběžně udržován, v dobré kondici, neboť majitel je stavař. Na zahradě je umístěn mobilní venkovní bazén s ohřevem vody jak solárním panelem, tak tepelným čerpadlem. Možnost obytné střechy Poloha – 2 stanice autobusem od metra Opatov, k prodejně Albert a Penny market cca 5min, do Hostivařského parku 5minut, dálnice směr Brno i Praha cca 1 km. Celková cena zahrnuje: dům, pozemek, zařízení kuchyně,vč. vestavěných spotřebičů, vestavěné skříně, bazén s příslušenstvím a tepelným čerpadlem, vč. solárního panelu.

Charakteristika objektujednotlivý rodinný dům
Plocha objektu301 м2
Velikost pozemku412 м2
Počet podlaží v domě3
Dispozice objektu7
Balkon, terasa1
Druh garážeparkovací misto
Parkovacích mist3
Konstrukce domucihla
VlastnictvíOsobní,
Výhled z okenpark
Střežení objektu a přístupní systemalarm
Rok kolaudace domu1987
Rok rekonstrukce objektu2011
Stav objektupo rekonstrukci
Nábytek a vybavení objektupouze kuchyně
Ventilace a klimatizace objektukombinovaný bojler
Průjezd do objektuasfalt
Včetně provize agentury